Альтернативна енергетика.
Жалюзи, вертикальные жалюзи, шторы

т.(044) 227- 43-24       Контакты

 
 
 


Каталог и цены

Новости

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Статьи

Контакты/заказ

 

Вертикальные    жалюзи - описание

 

Горизонтальные жалюзи - описание

 

Жалюзи для металлопластиковых окон Мини, Магнус, Венус

 

 

 

 

/044/ 227-43-24

E-mail

mail@jaluzi.com.ua   

 

Статьи: дизайн интерьера

 

 

 

 

 

 

 

Тандем сонячного та грунтового тепла.

Альтернативна енергетика зі здороженням традиційних енергоносів (газу, нафти, тощо.) почала розвиватись надзвичайно швидко. Але як і все нове вона не позбавлена «дитячих» хвороб та й самі деякі системи проектують з деякими недоліками.

Можна чекати наукових проривів та розвитку альтернативних систем, а можна завдяки вдалим рішенням вирішувати їх вже зараз. Візьмемо за приклад сонячний тепловий насос. Ця система по суті об’єднання двох систем, це сонячний колектор та тепловий насос.


Сонячні колектори мають такі недоліки: низька ефективність в зимовий період у зв’язку зі зменшенням сонячної активності, звідси неможливість використання системи для опалення, різке зменшення ефективності роботи системи в пахмурний день, тобто залежність від погоди. Як «мінус» системі можливо записати те що для її ефективної роботи восени та на весні збільшують її саму що призводить до здороження та надлишку теплової енергії влітку. Тепловий насос має також деякі недоліки, найбільшим з яких є те що це низькотемпературна система, якщо для опалення це немає суттєвих наслідків то для гарячого водопостачання це просто величезний недолік оскільки при таких температурах прекрасно себе почуваються дуже шкідливі бактерії. Це більшість виробників спробували подолати спеціальним режимом при якому проводиться очистка системи від шкідливих мікроорганізмів, але їхня ефективність під великим питанням, тай ще й потребує додаткових витрат, оскільки КПД теплового насосу на цих режимах суттєво падає та коефіцієнт перетворення теж є низьким. Всі ці недоліки нівелюються коли використовувати ці системи в парі. Цей тандем один з тих випадків коли «один плюс один не дорівнює два». Надлишки від сонячних колекторів завжди можна скинути в грунт, щоб потім відібрати це тепло коли потрібно за допомогою теплового насосу.


Використання сонячних колекторів майже повністю закриває проблему з бактеріями, що дає можливість відключити «дорогий» спец режим. Тепловий насос же нормалізує і стабілізує роботу системи. Це лише один варіант з об’єднання систем та й в цій статті показані лише основні проблеми, які вирішуються цим тандемом. А цих пар можна створити величезну кількість і всі вони будуть по новому вирішувати ті питання які ще сьогодні морочать наші голови. Але б особливо цікаво було б побачити наведений вище тандем з якимось альтернативним джерелом власне енергії, тоді можливо б було побачити повністю автономне і надзвичайно перспективне тріо.

Тепловой насос - схема работы

    т.(044) 227-43-24            Контакты
Главная Отправить сообщение по почте